خانه » دانلود رمان دنیا دار مکافات pdf اثر نرگس عبدی

دانلود رمان دنیا دار مکافات pdf اثر نرگس عبدی

دانلود رمان دنیا دار مکافات pdf اثر نرگس عبدی

دانلود رمان دنیا دار مکافات pdf اثر نرگس عبدی pdf

نام : رمان دنیا دار مکافات

نام نویسنده : نرگس عبدی

ژانر رمان : عاشقانه

تعداد صفحات رمان : 2132

پشتیبانی 24 ساعته هفت روز هفته

شماره پشتیبانی : 09178769327

سرکار خانم زینب شورکی

قیمت : فقط 15 هزار تومان

رمان دنیا دار مکـافات

دانلود رمان دنیا دار مکـافات اثر نرگس عبدی به صورت فایل PDF قابل اجرا در اندرویـد و آیفون با ویرایش جدیـد و لینک مستقـیم رایگـان

روایت یه دلدادگی شیرین از نوع دخترعمو و پسرعمو. راهی پر از فراز و نشیب برای وصال دو عاشق. چشمانم دو دو مـی‌زند.. این همان وفایِ من است که چنبره زده است دور علی‌ِ من؟ وفایی که از او‌ انتظار وفا داشتـه‌ام، حالا شـده است مـگسی گرد شیرینی‌ام… او که مـی‌دانست گذران شب و روزم از عشق علی‌ست. تنها شاهد شیـدایی‌ام بود. در اوج مستانۀ رفاقتمان گفتـه بود، دستانم را همچون پروانه‌ای مـی‌نشاند در دستان او… اما حالا چه مـی‌بینم؟! دستان خـودش حلقه شـده بر دریای شانه‌های او… نامم حديث است، اما نمـی‌گذارم سوز عشقـی که به دستِ نزدیک‌ترین دوستم سوزانده شـد، حرف و حدیث مردم مـی شود…

خلاصه رمان دنیا دار مکـافات

وفا پازل تکمـیل کننده شخصیت علیرضا نیست! من مـی شناسمش؛ بیش از پیش او را از هم مـی پاشـد. علی اسیر تنهایی است. اسیر یک اشتباه بزرگ در گذشتـه ای نه چندان دور. اشتباهی که دنیایش را از چنگ جهانش گرفت. دنیا خـواهر دردانه اش بود که حالا نگـاهش تاب گره خـوردن در چشمان رنجور او را ندارد. دنیا که او را پس زد، جهانش را سیاهچاله ای ژرف بلعیـد.

علی با اشتباهی ناخـواستـه که ریشـه در گذشتـه اش دارد، خـواهرش را از آغوش کرد رویاهایش راند! آن هم در اولین شب زندگی مشترکشان!  فقط من مـی دانستم که چطور زیر بال و پر احساسم پناهش دهم و این ننگ را از پیشانی اش همچون دانه های درشت عرق بزدایم. من برایش مادر مـی شـدم! مادری که تا بتـواند الفبا بیاموزد و نامش را روی رگ های قلبش حک کند، از کنارش پر کشیـد.

از او پدری مـی ساختم که آن قدر در هوای پدری اش غرق شود که فراموش کند مرگ دردناک پدر خـودش را. دار دنیا عجیب تنگ است. ارتفاعش هم به بلندای گناهان خـواستـه و ناخـواستـه ماست. مـی پیچد دور گلو و تا لبه تیز مرگ مـی کشـد اما نمـی کشـد. از این روست که مـی گویند، دنیا دار مکـافات است.

قـیمت : 18000 تـومان

دانلود رمان دنیا دار مکافات pdf اثر نرگس عبدی