خانه » دانلود رمان نیمه تاریک ماه pdf اثر الناز دادخواه

دانلود رمان نیمه تاریک ماه pdf اثر الناز دادخواه

دانلود رمان نیمه تاریک ماه pdf اثر الناز دادخواه

دانلود رمان نیمه تاریک ماه pdf اثر الناز دادخواه pdf

نام : رمان نیمه تاریک ماه

نام نویسنده : الناز دادخواه

ژانر رمان : عاشقانه

تعداد صفحات رمان : 523

خلاصه :

روی صندلی چوبی نشست. موهای پریشانش را با کش صورتی رنگی پشت سرش بست. نگـاهش به جمعیت حاضر در سالن افتاد و حس کرد کمـی نفسش تنگ شـده. اضطراب داشت. تا به حال در چنین موقعیتی قرار نگرفتـه بود. کف دستانش کمـی عرق کرده و انگشتان دست راستش به گزگز افتاده بودند. قلبش با ریتمـی ناموزون مـی تپیـد و نگـاه منتظر سایرین باعث مـیشـد هول کند….

پشتیبانی 24 ساعته هفت روز هفته

شماره پشتیبانی : 09178769327

سرکار خانم زینب شورکی

قیمت : فقط 15 هزار تومان

 

رمان نیمه تاریک ماه

دانلود رمان نیمه تاریک ماه اثر الناز دادخـواه به صورت فایل PDF قابل اجرا در اندرویـد و آیفون با ویرایش جدیـد و لینک مستقـیم رایگـان

خلاصه رمان نیمه تاریک ماه

دستانش با ظرافت روی سیم، فلز باریکی را پیچیـد و روی سیم های پایین تر مفتـولی فلزی قرار داد. ساز را کوک کرد و یکی از دستانش را روی دستـه ساز قرار داد. ساز را زیر گردن گذاشت. چشمانش را بست. با بستن چشمانش، با محو شـدن همه حاضرینی که مقابلش نشستـه بودند دلش آرام گرفت. حالا اگر خـودش بود و خـودش. در دنیایی که متعلق به خـودش و رویاهایش بود…

دیگر نگـاه های منتظر و خمـیازه حضار برایش اهمـیت نداشت. حالا حتی مـی تـوانست ماه را نیز به تملک خـود درآورد. با سرانگشتانش سیم ها را لمس کرد. ساز کوک بود و آماده ی نواختن. چشم بستـه آرشـه را برداشت. آن را روی سیم ها قرار داد. شروع کرد به نواختن… صدای مسحور کننده ی ویولن که فضای سالن را پر کرد، روحش با نوای ملایم به پرواز درآمد.

لبخند محوی روی صورتش نشست و خـودش غرق نت های بالا و پایین ساز شـد…آنقدر مسلط بود که مـی تـوانست همزمان از جا بلند شـده و همراه نواختن برقصد. همه ی نگـاه ها محو حرکـات ظریف و نرم دست های دختر بر آرشـه بود. نوای سوزناک ساز چنان بر روح تک تک اعضای حاضر در سالن اثر گذاشتـه بود که در سکوت محض و بی حرکت چشم به دختر دوختـه بودند.

قـیمت : 18000 تـومان

دانلود رمان نیمه تاریک ماه pdf اثر الناز دادخواه