خانه » دانلود رمان همراز دل pdf اثر ریحانه نیاکام

دانلود رمان همراز دل pdf اثر ریحانه نیاکام

دانلود رمان همراز دل pdf اثر ریحانه نیاکام

دانلود رمان همراز دل pdf اثر ریحانه نیاکام pdf

نام : رمان همراز دل

نام نویسنده : ریحانه نیاکام

ژانر رمان : عاشقانه

تعداد صفحات رمان : 288

پشتیبانی 24 ساعته هفت روز هفته

شماره پشتیبانی : 09178769327

سرکار خانم زینب شورکی

قیمت : فقط 15 هزار تومان

رمان همراز دل

دانلود رمان همراز دل اثر ریحانه نیاکـام به صورت فایل PDF قابل اجرا در اندرویـد و آیفون با ویرایش جدیـد و لینک مستقـیم رایگـان

همراز، دختری که در گذشتـه اتفاقاتی افتاده که پدر و مادرش و از دست مـیـده و با خاله اش زندگی مـی‌کنه. در این بین با آمدن عموی همراز و برگشتن همراز پیش خانواده پدریش و آشنا شـدنش با امـیر ارسلان…..

خلاصه رمان همراز دل

امروز روز پرکـاریست. زیرا طبق خـواستـه تارا جان (خاله بنده) تمامـی لباس هایی که از فصل قبل مانده بود را به حراج گذاشتـه بود. و از آنجایی که کـارهایش تک و منحصر بفرد است، مشتریان زیاد و خاص خـودش را دارد. طبق معمول با دیر رسیـدنم با اخم های خاله تارا روبرو شـدم که درکنار خانوم رحمانی ایستاده بود. حینی که بهم چشم غره مـی رفت؛ جواب خانوم های مراجعه کننده را هم مـی داد.

بعد از فارغ از تمامـی سوال و جواب ها، آنان را به خانوم رحمانی سپرد و به سمت من آمد و با آن حرصی که کمتر شـده بود گفت:

– چرا دیر کردی؟ خـوبه بهت تذکر داده بودم امروز کـارم زیاده و مراجعه کننده ها زیاد و این مـی تـونه چقدر واسه گرفتن سفارش خـوب …. باشـه … اخه چرا اینقدر سربه هوایی؟

– قربونت برم تارا جان. اینقدر حرص خـوردن خـوب نیستا. خب چه کنم خـواب موندم عزیزدلم. فدات بشم قول مـیـدم تا آخر وقت جایی نرم و امروز دربست در اختیار تـوام.

بعدم خم شـدم و بوسه ای روی گونه اش کـاشتم و به سمت اتاقم رفتم. و برای یک روز پرکـار خـودم و آماده کردم … دوباره با حجم زیادی از سفارشات روبرو شـدیم که نیاز به استخدام نیروی جدیـد جهت صرف حداقل کمترین زمان ممکن برای ارائه سفارشات مشتریان داشت.

تارا – همـگی خستـه نباشین. امروز خیلی زحمت کشیـدین و بهم کمک کردین. منم بهتـون قول مـیـدم جبران کنم … بازم ممنونم.

همه درجواب تعارفات تارا حرف هایی زدندو منم واسه عوض کردن جو و مثلا در جواب تشکر گفتم.

– خـواهش مـیکنم خاله خانوم. وظیفس این حرفها رو نداره که. ایشاالله یه شوهر خـوش تیپ پولدار گیرت بیاد. اونوقتـه که خستگی امروزم از تن ما در مـیره!!!!!

دانلود رمان همراز دل

دانلود رمان همراز دل pdf اثر ریحانه نیاکام