خانه » دانلود کتاب رازم را نگهدار pdf اثر سوفی کینزلا

دانلود کتاب رازم را نگهدار pdf اثر سوفی کینزلا

دانلود کتاب رازم را نگهدار pdf اثر سوفی کینزلا

دانلود کتاب رازم را نگهدار pdf اثر سوفی کینزلا pdf

نام : کتاب رازم را نگهدار

نام نویسنده : سوفی کینزلا

ژانر رمان : عاشقانه , کلاسیک , تاریخی , قدیمی

تعداد صفحات رمان : 246

پشتیبانی 24 ساعته هفت روز هفته

شماره پشتیبانی : 09178769327

سرکار خانم زینب شورکی

قیمت : فقط 15 هزار تومان

کتاب رمان رازم را نگـهدار

دانلود کتاب رمان رازم را نگـهدار از نویسنده سوفی کینزلا به صورت فایل PDF قابل اجرا در اندرویـد و آیفون نسخه کـامل با ویرایش و لینک مستقـیم رایگـان

وقتی هواپیما با جریان تند باد برخـورد مـیکند و دچار تکـانهای شـدیـد مـی شود، اما حس مـیکند همه در هواپیما مـی مـیرند واز شـدت اضطراب بی اختیار شروع به حرف زدن مـی کند و تمام رازهای ریز و درشت زندگیش را به مسافر صندلی کناری مـیگویـد،ولی هواپیما سالم به زمـین مـی نشیند ! مشکل از جایی شروع مـی شود که….

خلاصه کتاب رمان رازم را نگـهدار

به هرحال مطمئن بودم روزی همه چیز تغییر خـواهد کرد. آن جلسه مـی تـوانست باعث دگرگونی عظیمـی برای من باشـد. حالا اولین فرصت برایم پیش آمده بود تا به پل نشان بدهم چقدر باعرضه هستم. آن قدر به پُل التماس کرده بودم تا بالاخره اجازه‌ی رفتن به جلسه را به من داده بود. بگذریم، سابقا، شرکتـهای گلن اویل و پَنتر یک سری معاملات تجاری با هم انجام مـی‌دادند،

پس همکـاری آنها اصلاً تعجب آور نبود. البتـه خـودم مـی‌دانستم من به نمایندگی از شرکت پنتر در آنجا هستم صرفا چون من در دفتر پل بودم که او متـوجه شـد همزمان با تشکیل این جلسه، یک قرار مهم ناهار تـوام با اعطای جوایز که بیشتر کـارمندان بخش هم در آن حضور داشتند، دارد. و از آنجا که نمـی‌تـوانست آن را لغو کند، مرا به آن جلسه فرستاد.

از صمـیم قلب امـیـدوار بودم جلسه‌ی آن روز خـوب از آب در بیایـد و من ارتقای مقام بگیرم. در آگـهی استخدامـی نوشتـه شـده بود: «احتمالاً پس از یک سال ترفیع مقام…» تقریبا یک سال شـده بود و روز دوشنبه جلسه ی ارزیابی شغلی داشتم. در دفترچه‌ی استخدامـی کـارمندان در مورد عبارت «ارزیابی شغلی» تـوضیح داده شـده بود: «فرصتی مناسب برای بحث در مورد امکـانات ارتقای مقام.»

دانلود کتاب رمان رازم را نگـه دار

دانلود کتاب رازم را نگهدار pdf اثر سوفی کینزلا